Marcusstraat 19C, Amsterdam
verhuurd
Details
Overdracht
- Huurprijs
- € 2.000,- p/m
- Status
- verhuurd
- Aanvaarding
- VVE checklist
- niet aanwezig
Bouw
- Soort woning
- appartement
- Soort appartement
- bovenwoning
- Type appartement
- vrijstaande woning
- Bouwvorm
- bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1902
- Open portiek
- nee
- Huidige bestemming
- woning
- Onderhoud binnen
- goed
- Onderhoud buiten
- goed
Energie
- Verwarming
- Vloerverwarming
- Warm water
- HR combi ketel
- C.V.-ketel
- HR combi ketel (intergas 2009)
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Buitenruimte oppervlakte
- 12 m²
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
Omschrijving
Ruim en strak afgewerkt 4-kamer appartement in de populaire weesperzijde buurt!
omgeving;
in de marcusstraat vindt u dit dit prachtige twee-laags bovenhuis. De marcusstraat is een leuk pittoresk straatje in de weesperzijdebuurt op steenworp afstand van de gemoedelijke weesperzijde. De buurt hee... Lees meer
Ruim en strak afgewerkt 4-kamer appartement in de populaire weesperzijde buurt!
omgeving;
in de marcusstraat vindt u dit dit prachtige twee-laags bovenhuis. De marcusstraat is een leuk pittoresk straatje in de weesperzijdebuurt op steenworp afstand van de gemoedelijke weesperzijde. De buurt heeft een gunstige ligging ten opzichte van zowel het veelzijdige centrum en de altijd gezellig pijp. In deze buurt komt u werkelijk waar niks te kort, zo zijn er vele leuke horecazaken zoals o. A. Hesp, de ijsbreeker en weesper. In de marcusstraat zelf vindt u restaurant rijssel, welke bekend staat om zn goede sfeer en lekkere gerechten. Verder beschikt de buurt over diverse supermarkten waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen. Qua bereikbaarheid zit u hier goed, zo is het amstelstation op 5 minuten loopafstand en vindt u diverse bussen, trams en zelfs een metrohalte in de directe omgeving.
indeling;
middels het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u dit mooi afgewerkte twee-laags appartement gelegen in dit in 2008 gerenoveerde pand. De entree van de woning bevindt zich op de 2e etage. Aan de voorzijde van deze woonlaag vindt u de ruime woonkamer met luxe siematic open keuken. De keuken beschikt over alle benodigde inbouwapparatuur van het merk siemens. Tevens heeft u vanuit de keuken/woonkamer toegang tot het voorgelegen franse balkon, welke uitzicht biedt over de rustieke marcusstraat.
aan de achterzijde van deze etage vindt u de twee goed formaat slaapkamers, die beide toegang bieden tot het royale balkon op het noordwesten. Tevens is er op deze verdieping een apart toilet met fonteintje en een berging.
middels een inpandige trap bereikt u de derde etage; hier bevindt zich de master-bedroom met balkon. De luxe uitgevoerde badkamer is gelegen naast de slaapkamer en is uitgevoerd met douche, bad, dubbele wastafel en een ingebouwde televisie. In de hal is een separaat toilet en een praktische inbouwkast voor de wasmachine/droger.
door het gehele appartement ligt een eikenhouten vloer. De muren en plafonds zijn gestuukt met dimbare inbouw spots, speakers en mechanische ventilatie. Het appartement wordt verwarmd middels vloerverwarming.
bijzonderheden;
- gelegen in de geliefde weesperzijdebuurt
- volledig gerenoveerd in 2008
- 3 goede slaapkamers
- siematic keuken
- vloerverwarming
- ingebouwde speakers in plafond
- ongemeubileerd
- 3 balkons
- huurprijs 2000,- exclusief per maand
- geschikt voor maximaal 2 delers
- waarborgsom 1 maand